ПРОГРАМА ПРОДАЖУ АВТОМОБІЛІВ TOYOTA З ПРОБІГОМ - TOYOTA PLUS

Новини
Дата публікації: 9 серпня 2021 р.
1016_toyota_plus_template_10_1

 

Дана програма має на меті надати при купівлі автомобілів Toyota з пробігом той самий приємний та неповторний досвід, як при купівлі нового автомобіля.

Обираючи автомобіль з пробігом за програмою Toyota Plus ви отримуєте наступні переваги від придбання автомобіля в офіційного дилера Toyota:

  • перевірений технічний стан;
  • прозору сервісну історію;
  • програму постгарантійної підтримки;
  • вигідні умови кредитування та страхування від компаній-партнерів1;
  • програму допомоги в дорозі Toyota Assistance Plus2.

Також, будь-яке авто з пробігом доступне для тест-драйву!

Програма Toyota Plus гарантує комфорт і спокій під час користування автомобілями з пробігом завдяки професійному обслуговуванню, технічній підтримці і корисним додатковим опціям.

Постгарантійна підтримка - є однією із ключових переваг автомобілів Toyota Plus. Для автомобілів з бензиновими та дизельними двигунами програма підтримки надається на період до 12 місяців або 20 000 км пробігу3, а для моделей з гібридною силовою установкою – до 24 місяців або 40 000 км пробігу3 з моменту придбання.

Всі автомобілі за програмою Toyota Plus мають прозору сервісну історію, з якою Ви маєте змогу ознайомитись у дилерів Toyota Plus. Кваліфіковані технічні спеціалісти перевіряють показники одометра для встановлення відповідності інформації щодо пробігу автомобіля.

Всі автомобілі за програмою Toyota Plus в обов’язковому порядку проходять перевірку технічного стану, що складається щонайменше зі 139 пунктів4. З результатами даної перевірки Ви маєте змогу ознайомитись у дилера Toyota Plus. Ви можете бути впевнені, що скориставшись програмою Toyota Plus, Ви обираєте автомобіль, що відповідає стандартам надійності та безпеки для офіційних автомобілів Toyota з пробігом.

Всі автомобілі за програмою Toyota Plus реалізуються з пакетом додаткових послуг допомоги в дорозі Toyota Assistance Plus, що надає більше впевненості в автомобілі та полегшує планування ваших подорожей. У склад пакета послуг входять інформаційна підтримка, технічна допомога, евакуація автомобіля, бронювання та оплата проїзних квитків, бронювання та оплата номера в готелі, підмінне авто, виклик таксі тощо.

Програма Toyota Plus діє у дилерських центрах у Києві, Львові, Хмельницькому, Херсоні, Дніпрі, Вінниці, Житомирі та Кропивницькому (станом на 01.10.2020р.).

За додатковою інформацією про умови продажу автомобілів за програмою Toyota Plus (включно з цінами, умовами Toyota Assistance Plus та програми постгарантійної підтримки) звертайтеся, будь ласка, до офіційних дилерів Toyota в Україні.

1 Кредитує АТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК», Лізензія НБУ № 99 від 12.10.2011 р.; послуги страхування надаються Страхова компанія «ARX», Ліцензія Нацкомфінпослуг  №483293 від 17.09.2009, детальні умови дізнавайтесь в офіційних дилерів Toyota Plus в Україні.
2 Пакет послуг «Toyota Assistance Plus» надається ТОВ «Гарант-АСІСТАНС», яке несе відповідальність за їхню якість.
3 У залежності від того, що наступить раніше. Детальні умови та обмеження за програмою постгарантійної підтримки дізнавайтесь в офіційних дилерів Toyota в Україні.
4 для авто з гібридною силовою установкою – 145 пунктів

 

!
До порівняння можна додати лише 3 автомобіля